206_fokus_vysocina_1.jpg

čtvrtek, 6. října 2016

Máte dobré nápady, energii a hlavně chuť vytvářet nové věci? Nejsou vám lhostejné osudy jiných lidí a rádi pomáháte ostatním? Chcete být platnou součástí dobře fungující neziskové společnosti? Pak hledáme možná právě vás!

Hledáme kolegu/kolegyni do týmu managementu na pozici projektového manažera.

Náplň práce: vyhledávání grantových a dotačních výzev, psaní projektových žádostí, realizace EU projektů, správce dokumentace.

Nabízíme: Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, samostatnou a odpovědnou práci, tým příjemných a schopných lidí. Možnost realizovat své myšlenky a podílet se na prospěšné a zajímavé práci. Pracovní poměr na 1,0 úvazku.

Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, analytické myšlení, flexibilitu, pečlivost, praxe v oblasti řízení projektů nebo psaní projektových žádostí, nadšení pro neziskový sektor. Řidičský průkaz.

Profesní životopis, motivační dopis, výpis z rejstříku trestů zašlete do 21. října 2016 na e-mail: anna.simonova@fokusvysocina.cz. Další informace na tel: 774 151 495.

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko