Posláním společnosti Chráněné dílny Fokus Vysočina s.r.o, je vytváření vhodných pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením, především pro lidi s duševním onemocněním, tak aby mohli rozvíjet své pracovní dovednosti a vytvářet ekonomicky zajímavé produkty či služby pro společnost. 

Zaměstnávání pracovníků v Chráněných dílnách Fokusu Vysočina, s.r.o.  probíhá výhradně v rámci běžných pracovně – právních vztahů a řídí se Zákonem o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. a Zákoníkem práce a dalších aktuálních úprav.

Jak vnímáme chráněné prostředí:

  • Očekávání nižšího výkonu pracovníka chráněné dílny, cca 50 % výkonu „zdravého“ pracovníka
  • Možností částečných úvazků
  • Individuální přístup ke schopnostem pracovníka podle možností výrobních programů – přiřazení pracovníka podle jeho schopností k vhodnému pracovnímu programu, kterým dílna disponuje.

Chráněné dílny Fokus Vysočina, s.r.o. neposkytují sociální služby ani terapeutické služby. Terapeutická, podpůrná činnost může být pracovníkovi poskytována prostřednictvím sociálních služeb mateřské organizace FOKUS Vysočina, která vede k plynulému zaparcování pracovníka se zdravotním postižením a zvládnutí běžných pracovních úkonů a dovedností.

Soubory ke stažení

Název Datum Velikost Staženo
100_zakl.smlouva_nova.pdf 03.08.2016 10:31 2,93 MB 414x
101_principy_socialniho_podnikani_cestne_prohlaseni.pdf 03.08.2016 10:31 352 kB 309x

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2020 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK