A máme to za sebou! Týdny duševního zdraví jsou již minulostí, pojďme se tedy ohlédnout za všemi čtyřmi dny, které jsme strávili především se žáky a studenty základní nebo středních škol. V letošním roce jsme si jako hlavní téma zvolili „Duše v bezpečí“. A to se prolévalo workshopy a přednáškami.
Více