1345_logo2017_dc.jpg

Zajímá vás dobrovolnictví? Hledáme kolegu/kolegyni na pozici vedoucí koordinátor dobrovolníků a koordinátor pro region Humpolec a Světlá nad Sázavou!

čtvrtek, 20. května 2021

Chcete v práci dělat radost druhým a zároveň pomáhat lidem kolem sebe? Zajímá Vás dobrovolnictví? Možná je to práce pro Vás! FOKUS Vysočina, z. ú. hledá kolegu/kolegyni na pozici vedoucí koordinátor dobrovolníků a koordinátor dobrovolnického centra pro region Humpolec a Světlá nad Sázavou. Hledáme kolegu, který bude leadrem našich dobrovolnických center a zároveň koordinátorem jednoho z nich.

[ Celý článek ]


1344_zpracovani_bylinek_-_vyroba_bylinkove_soli.jpg

Poděkování za podporu: naši zahradu v Chotěboři stále vylepšujeme

neděle, 2. května 2021

Sociálně terapeutická dílna Bludiště, kterou FOKUS Vysočina provozuje v Chotěboři, je určená dospělým lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Cílem je dlouhodobá podpora klientů ve zdokonalování pracovních návyků a sociálních dovedností. A k tomu slouží i zahradní terapie.

[ Celý článek ]


1343_nvd_nazev_maly.png

Dárcovská výzva: pomoz nám v Pelhřimově udělat skvělý festival

neděle, 18. dubna 2021

Přípravy na letošní Týdny pro duševní zdraví ve FOKUSu už jedou na plné pecky! Opět vám v září ve čtyřech městech nabídneme festival Na vlastní duši se spoustou hudbu, workshopů, rozhovorů i besed. A jedním z nich bude i akce v Pelhřimově, na které se můžete také podílet!

[ Celý článek ]


1342_hlinsko.png

Náš tým v Hlinsku se rozšířil o novou profesi – zdravotní sestru

pátek, 16. dubna 2021

FOKUS Vysočina v Hlinsku před několika týdny učinil další krok k naplňování principů multidisciplinarity. Od konce února se totiž zdejší tým rozšířil o zdravotní specializaci a napodobil tak další naše střediska.

[ Celý článek ]


342_c83a4309.jpg

Přidejte se k nám: hledáme vedoucí střediska Havlíčkův Brod

čtvrtek, 25. března 2021

FOKUS Vysočina hledá kolegu/kolegyni na pozici vedoucí střediska Havlíčkův Brod. Máte chuť účastnit se Reformy péče o duševní zdraví? Chcete být aktérem změn v komunitní péči pro lidi s duševním onemocněním? Pak to s námi pojďte vyzkoušet. 

[ Celý článek ]


341_logo_cdzhb_velke_2_web.jpg

Přidejte se k nám: hledáme nového kolegu/kolegyni do Centra duševního zdraví v Havlíčkově Brodě

středa, 3. března 2021

FOKUS Vysočina, z.ú., hledá sociálního pracovníka do multidisciplinárního týmu, ve kterém společně pracují sociální a zdravotní pracovníci.

 

[ Celý článek ]


340_nvd_nazev_maly.png

Klientům nabízím emaptii a naději

čtvrtek, 11. února 2021

Ivana Vomelová pracuje jako peer konzultant v havlíčkobrodském Centru duševního zdraví (CDZ), které FOKUS Vysočina provozuje společně s PN Havlíčkův Brod. Peer konzultant má vlastní zkušenost s duševním onemocněním, na své cestě k zotavení ušel už veliký kus cesty a může tak dál předávat cenné rady. A právě to Ivana, pro kterou je už dvacet let psychiatrická péče součástí jejího života, v CDZ dělá.

[ Celý článek ]


339_1.jpg

Přidejte se k nám. Hledáme zdravotní sestru pro Komunitní terénní tým v Pelhřimově

pátek, 5. února 2021

FOKUS Vysočina, z.ú., středisko Pelhřimov, hledá zdravotní sestru do multiprofesního Komunitního terénního týmu. Naše služby budujeme dle současných trendů a aktivně se podílíme na změně systému péče o duševní zdraví v ČR. Pomáháme lidem s duševním onemocněním najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu.

[ Celý článek ]


338_fovy_logo_rgb.png

Chráněné dílny změnily název. Nově jsou FOVY s.r.o.

čtvrtek, 28. ledna 2021

Sociální podnik Chráněné dílny Fokus Vysočina s.r.o. mění od 28.1. 2021 svůj název. Nově se bude jmenovat FOVY s.r.o.   Služby a výrobní činnosti i nadále pochopitelně zůstávají ve stejném rozsahu a kvalitě.

 

[ Celý článek ]


337_9.jpg

Ukázalo se, jak je dobrovolnictví důležité, říká vedoucí koordinátorů dobrovolníků

pondělí, 28. prosince 2020

Letošní rok byl jiný. Plný omezení a třeba i smutku, ale také nových šancí a lidské dobroty. Dobrovolnická centra, která má FOKUS Vysočina celkem čtyři (Pelhřimov, Havlíčkův Brod a Chotěboř, Humpolec a Světlá nad Sázavou, Hlinsko), měla opravdu plné ruce práce. Nezištná pomoc ostatním byla třeba více než kdy jindy a slovo „dobrovolník“ rezonovalo společností. „Ukázalo se, že společně toho zvládneme hodně,“ říká Helena Štěpánková, vedoucí koordinátorů dobrovolníků FOKUSu Vysočina.

[ Celý článek ]

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2021 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK