Souhlas se zpracováním a využíváním osobních údajů

 

Přihlášením k odběru novinek FOKUSu Vysočina zároveň souhlasíte se zpracováním a využíváním Vašich osobních údajů následující formou:

 

Uděluji organizaci FOKUS Vysočina, IČ: 15060306, se sídlem 5. května 356, 580 01 Havlíčkův Brod souhlas se zpracováním a využíváním osobních údajů v souladu se Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů za účelem informování o kampaních a další činnosti FOKUSu Vysočina. Souhlas je udělen na dobu neurčitou.

 

Zpracovatelem osobních údajů bude zapsaný ústav FOKUS Vysočina. Každý má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na opravu osobních údajů a právo být informován o způsobu zpracování osobních údajů. FOKUS Vysočina, z.ú. nebude poskytovat osobní údaje třetím stranám.

 

Kdokoli může kdykoli souhlas se zpracováním osobních údajů odvolat. V případě, že se domnívá, že jsou jeho údaje zpracovávány v rozporu se zákonem, má právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

facebook
 

 

© 2024 FOKUS Vysočina | Administrace | Cookies

Web: Crespo | Design: TNK