SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník Komunitního týmu Hlinsko

Náplň práce: přímá práce s klienty s duševním onemocněním, možnost zkráceného úvazku

Nabízíme: Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci, aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí 

Požadujeme: orientaci v soc. službách, odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 10), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, schopnost samostatné a zodpovědné práce, otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním, loajalita, flexibilita a aktivní přístup.

Profesní  životopis a motivační dopis zašlete  do 20. 10. 2017 na adresu: FOKUS Vysočina, z.ú.,  K. Lidického 1213, 539 01 Hlinsko nebo na e-mail:misa.ruzickova@fokusvysocina.cz.Informace na tel: 777 151 497.

 

Nabízíme volné pracovní místo na pozici vedoucí služeb pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením

Ve středisku Chotěboř nabízíme práci na pozici sociální pracovník/speciální pedagog - vedoucí komplexu sociálních služeb Bludiště - osobní asistence, denní stacionář a sociálně terapeutická dílna.

Náplň práce: přímá práce s klienty,  vedení týmu pracovníků, organizace a vedení služeb,  1,0 úvazku,

Nabízíme: Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost řídit komplex sociálních služeb, aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí 

Požadujeme:praxi v sociálních službách denní stacionář nebo osobní asistence nebo praxi s cílovou skupinou - osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Dobrou orientaci v soc. službách a metodice jejich poskytování, odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, schopnost samostatné a zodpovědné práce a vedení týmu.

Profesní životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: anna.simonova@fokusvysocina.cz. Další informace na tel: 774 151 495.

 

Chráněné dílny Fokus Vysočina, s.r.o.,středisko Pelhřimov,

přijmou do své chráněné dílny v Pelhřimově zaměstnance na práci:

-práce v keramické dílně

-práce při kompletačních zakázkách

-práce při údržbě zeleně

Práce vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.

Kontaktní telefon 774084151  - p. Mádlo

 

Fokus Vysočina, z.ú. hledá pracovníka v sociálních službách na DPP

Fokus Vysočina, z.ú., středisko Chotěboř, přijme pracovníka v sociálních službách na nepravidelnou výpomoc ve službě osobní asistence (na Dohodu o provedení práce).

Vhodné pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené, studenty nebo seniory, kteří chtějí být užiteční a pomáhat lidem, kteří bez pomoci život zvládají jen velmi obtížně.

Požadujeme:

  • Kurz pracovníka v sociálních službách
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Radku Bencovou na tel. 773 497 498 nebo e-mailu: radka.bencova@fokusvysocina.cz.

 

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny v Chotěboři

Chráněné dílny FOKUSu Vysočina, s.r.o. přijmou do svého střediska v Chotěboři pracovníka/pracovnici na úklidové práce. Možná práce na zkrácený úvazek. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením.

V případě zájmu kontaktujte prosím Vlastu Teclovou na tel.: 774 415 150.

 

 

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny Havlíčkův Brod

FOKUS Vysočina, středisko Havlíčkův Brod, přijme pracovníka/pracovnici do chráněných dílen rukodělné a lesní čety  na zkrácený úvazek. Jedná se o jednoduchou manuální práci spočívající v montáži a balení výrobků. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte prosím Evu Teclovou na tel: 775 151 497.


 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2017 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK