Hledáme kolegu či kolegyni do Týmu podpory v zaměstnávání v Pelhřimově

FOKUS Vysočina, z.ú., středisko Pelhřimov, Tým podpory v zaměstnávání přijme kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník pro oblast zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním

 

Náplň práce:

·         přímá práce s klienty se zdravotním znevýhodněním v Týmu podpory v zaměstnávání – služba sociální rehabilitace

 

Nabízíme:

·         plný úvazek

·         jednosměnný provoz

·         uplatnění ve stabilní neziskové organizaci

·         možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci

·         aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí 

·         dovolená navíc

·         osobní ohodnocení

 

Požadujeme:

 • orientaci v soc. službách a příslušné legislativě
 •  odbornou způsobilost pro výkon sociálního pracovníka dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110)
 • trestní bezúhonnost
 •  řidičský průkaz typu B – aktivní řidič
 • práce s PC
 • schopnost samostatné a zodpovědné práce
 • otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním a jiným zdravotním znevýhodněním
 • loajalitu, flexibilitu a aktivní přístup
 • dobré komunikační schopnosti

 

Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 25. srpna 2017 na e-mail: michaela.urbankova@fokusvysocina.cz. Další informace na tel:  775 881 778.

 

Nabízíme volné pracovní místo na pozici vedoucí služeb pro lidi s mentálním a kombinovaným postižením

Ve středisku Chotěboř nabízíme práci na pozici sociální pracovník - vedoucí komplexu sociálních služeb Bludiště - osobní asistence, denní stacionář a sociálně terapeutická dílna.

Náplň práce: přímá práce s klienty,  vedení týmu pracovníků, organizace a vedení služeb,  1,0 úvazku,

Nabízíme: Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost řídit komplex sociálních služeb, aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí 

Požadujeme:praxi v sociálních službách denní stacionář nebo osobní asistence nebo praxi s cílovou skupinou - osoby s mentálním a kombinovaným postižením. Dobrou orientaci v soc. službách a metodice jejich poskytování, odbornou způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz typu B, schopnost samostatné a zodpovědné práce a vedení týmu.

Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 30. června 2017 na e-mail: anna.simonova@fokusvysocina.cz. Další informace na tel: 774 151 495.

 

Přijmeme pracovníka/ci v sociálních službách do Chotěboře

FOKUS Vysočina, z.ú. hledá pracovníka/pracovnici v sociálních službách do rozvíjející se služby sociálně terapeutická dílna v Chotěboři.

Náplň práce: přímá práce s klienty s mentálním a kombinovaným postižením – zvyšování samostatnosti, zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech a při aktivitách v oblasti zahradnictví, podpora základních sociálních a společenských kontaktů, 1,0 úvazku. Nástup možný od 1.9. 2017.

Nabízíme:Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost podílet se na rozvoji dovedností klientů i na rozvoji služby, možnost dalšího vzdělávání.

Požadujeme:Ochotu pracovat v přímé péči, psychickou odolnost, aktivní přístup a empatii. Trestní bezúhonnost a odbornou způsobilost dle zákona 108/2006 § 116, řidičský průkaz typu B výhodou.

Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 30. června 2017 na e-mail: adriana.veselska@fokusvysocina.cz. Další informace na tel: 778 543 127

 

Hledáme kolegu či kolegyni do týmu v Havlíčkově Brodě


Hledáme sociálního pracovníka/pracovnici na pozici "Sociální pracovník Komunitního týmu v Havlíčkově Brodě"
Náplň práce: přímá práce s klienty v Komunitním týmu – služba sociální rehabilitace, plný úvazek, nástup možný od července 2017.
Nabízíme: Uplatnění ve stabilní neziskové organizaci, možnost podílet se na zajímavé a samostatné práci, aktivní tým pracovníků s dlouholetou praxí.
Požadujeme: Odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (108/2006 Sb., § 110), trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, ovládání PC, základní znalost legislativy, zejména zákona č. 108/2006 Sb., schopnost samostatné a odpovědné práce, otevřený, pozitivní a empatický přístup k lidem s duševním onemocněním, loajalita, flexibilita a aktivní přístup k práci. Ochota učit se nové věci.
Praxe v sociálních službách nebo s cílovou skupinou duševně nemocní výhodou.
 

Profesní životopis a motivační dopis zašlete do 31. 5. 2017 na e-mail: eva.teclova@fokusvysocina.cz, informace na tel: 775 151 497

 

Chráněné dílny Fokus Vysočina, s.r.o.,středisko Pelhřimov,

přijmou do své chráněné dílny v Pelhřimově zaměstnance na práci:

-práce v keramické dílně

-práce při kompletačních zakázkách

-práce při údržbě zeleně

Práce vhodná pro osoby se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.

Kontaktní telefon 774084151  - p. Mádlo

 

Fokus Vysočina, z.ú. hledá pracovníka v sociálních službách na DPP

Fokus Vysočina, z.ú., středisko Chotěboř, přijme pracovníka v sociálních službách na nepravidelnou výpomoc ve službě osobní asistence (na Dohodu o provedení práce).

Vhodné pro ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené, studenty nebo seniory, kteří chtějí být užiteční a pomáhat lidem, kteří bez pomoci život zvládají jen velmi obtížně.

Požadujeme:

 • Kurz pracovníka v sociálních službách
 • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Radku Bencovou na tel. 773 497 498 nebo e-mailu: radka.bencova@fokusvysocina.cz.

 

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny v Chotěboři

Chráněné dílny FOKUSu Vysočina, s.r.o. přijmou do svého střediska v Chotěboři pracovníka/pracovnici na úklidové práce. Možná práce na zkrácený úvazek. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením.

V případě zájmu kontaktujte prosím Vlastu Teclovou na tel.: 774 415 150.

 

 

 

Pracovník/pracovnice chráněné dílny Havlíčkův Brod

FOKUS Vysočina, středisko Havlíčkův Brod, přijme pracovníka/pracovnici do chráněných dílen rukodělné a lesní čety  na zkrácený úvazek. Jedná se o jednoduchou manuální práci spočívající v montáži a balení výrobků. Práce je vhodná pro osobu se zdravotním postižením. Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte prosím Evu Teclovou na tel: 775 151 497.


 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

 

facebook
 

 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2017 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK