Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Projekty v roce 2009

Projekty v roce 2009Poskytování sociálních služeb v regionech Havlíčkův Brod, Pelhřimov a Chotěboř - projekt byl finančně podpořen Ministerstvem práce a sociálních věcí a krajem Vysočina v rámci dotačního programu Podpora sociálních služeb, které mají místní či regionální charakter – kraj Vysočina.

Poskytování sociálních služeb v regionu Hlinsko - projekt byl finančně podpořen Ministerstvem práce a sociálních věcí v rámci dotačního programu Podpora sociálních služeb, které mají místní či regionální charakter – Pardubický kraj.

Sociální služby pro duševně nemocné na Hlinecku - projekt byl finančně podpořen Pardubickým krajem v rámci dotačního programu Program podpory sociálních služeb poskytovaných v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Dobrovolnické centrum v regionu Hlinsko - projekt byl finančně podpořen Pardubickým krajem v rámci dotačního programu Program podpory poskytování činností a služeb působících proti sociálnímu vyloučení.

Dobrovolnický program pro duševně nemocné a Dobrovolníci v nemocnicích a domovech důchodců – projekty a zároveň akreditované programy byly finančně podpořeny Ministerstvem vnitra v rámci dotačního programu Dobrovolnická služba.

Dobrovolnické centrum pro region Havlíčkův Brod a Chotěboř a Dobrovolnické centrum pro region Pelhřimov a Humpolec - projekty byly finančně podpořeny krajem Vysočina v rámci grantového programu Fond Vysočiny.

Týdny pro duševní zdraví - cílem propagačních a společenských akcí je informovat veřejnost o problematice duševního onemocnění, upozornit na stále přetrvávající předsudky a zapojovat lidi s duševním onemocněním do společnosti. Projekty byly finančně podpořeny městem Pelhřimov z Rozvojového fondu města Pelhřimova, městem Havlíčkův Brod a Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Stáří není nemoc – ještě něco dokážeme! - projekt byl finančně podpořen Nadačním fondem GSK a je zaměřen na zabezpečení dobrovolnického programu pro seniory.

Pojďte s námi pomáhat - projekt finančně podpořila Nadace VIA a jeho hlavním cílem byla propagace myšlenky dobrovolnictví a rozvoj stávajících dobrovolnických programů.

Koncert pro duševní zdraví v Hlinsku - výtěžek benefičního koncertu Jany Koubkové zdvojnásobila Nadace Divoké husy.

MOTREN-duo pro Denní stacionář Chotěboř - na zakoupení rehabilitačního přístroje finančně přispěly Nadační fond J&T, Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Nadace Charty 77 – Konto bariéry.

Sociální automobil pro Denní stacionář Chotěboř - do symbolického pronájmu byl firmou Kompakt zapůjčen automobil Renault Kangoo. Na jeho provoz přispívají také firmy z Chotěboře a okolí.

Chráněné bydlení Pelhřimov - Nadace Bona poskytla finanční příspěvek na dovybavení dvou bytů chráněného bydlení.

Chráněná rukodělná dílna v Pelhřimově - Nadace Dagmar a Václava Havlových – Vize 97 finančně přispěla na zakoupení nové pece na sklo.

Agentura podporovaného zaměstnávání - Agentury podporovaného zaměstnávání vznikly v roce 2006 v Havlíčkově Brodě a v Pelhřimově, aby pomáhaly klientům, kteří chtějí pracovat v běžném zaměstnání.

Soubory ke stažení

14_CHBPE_BONA_ZZ_09 (DOC)

14_Priloha1_FV_DCPEHU_09 (DOC)

14_Priloha1_FV_DCHBCH_09 (DOC)

14_Priloha2_FV_DCPEHU_09 (DOC)

14_Priloha2_FV_DCHBCH_09 (DOC)

14_VZ_Fokus_2009_finalni (PDF)

14_ZZ_DC_MV_09 (DOC)

14_ZZ_DCHL_Pk_09 (DOC)

14_ZZ_FV_DCPEHU_09_final (XLSX)

14_ZZ_FV_DCHBCH_09_final (XLSX)

14_ZZ_SS_PK_09_text (DOC)

Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009
Projekty v roce 2009