čtvrtek, 28. května 2020

                

  • Centrum duševního zdraví Havlíckuv Brod:

Projekt pilotního provozu Centra duševního zdraví v Havlíckove Brode byl realizován s financní podporou EU v rámci Operacního programu Zamestnanost financovaného z Evropského sociálního fondu a dále z rozpoctu Ministerstva zdravotnictví.

Cílem projektu byl osmnácti mesícní zkušební provoz CDZ HB. Behem této doby dokázal pilotní provoz funkcnost propojení zdravotní a sociální péce v komunite  a jeho potrebnost jako nezbytného clánku celého procesu reformy psychiatrie v Ceské republice. Dále se pilotní provoz snažil pomoci nastavit pravidla a principy fungování pro další nová CDZ. 

Po ukoncení pilotního projektu funguje Centrum duševního zdraví Havlíckuv Brod dál.  

 

  • Pelhrimovský FOKUS v pohybuDlouholetou snahou pracovíku v prímé péci je pracovat s klienty prevážne v terénu. Díky podpore grantového programu Fondu Vysocina, který je realizován pod záštinou Kraje Vysocina využívají pracovníci FOKUSu Vysocina v Pelhrimove od cervence roku  2019 nový vuz, který jim umožnuje být neustále v pohybu. Za podporu Kraji Vysocina - Fondu Vysocina velmi dekujeme. 

 

  • Kuchyn pro FOKUSProstrednictním podpory Pardubického kraje a jeho grantového rízení: Podpora materiálního zabezpecení sociálních služeb jsme v roce 2019 zrekonstruovali kuchyn v hlineckém stredisku sociálních služeb FOKUSu Vysocina. Novou kuchyní se nejen zlepšilo zázemí pro pracovníky i klienty služby, ale zároven se rozšírilo spektrum aktivit pro klienty. Pracovníci s klienty pravidelne trénují nácvik bežných denních aktivit, kde se klienti ucí co nejvyšší samostatnosti a pracují tak na vyšší kvalite svého života. Za podporu Pardubickému kraji velice dekujeme. 

 

  • Možnost natácet vlastní videa Již po druhé podporila darem naše aktitivy spolecnost - internetový eshop Alza.cz Nejprve jsme obdrželi velice kvalitní fotoaparát, kterým dokumentujeme každou aktivitu, kterou sami realizujeme pro verejnost nebo které se úcastníme. Abychom však mohli vytváret i krátké zvukové a video záznamy o naší cinnosti a aktivitách, dostali jsme k fotoaparátu ješte nový profesionální stativ a mikrofon. Za podporu Alze.cz srdecne dekujeme. 

Klikni na mapku a najdi nejbližší pomoc

Třebíč Jihlava Žďár n/S Pelhřimov Havlíčkův Brod Hlinsko

facebook
 

 

Naši dárci

Přihlášení k odebírání newsletteru

Jméno
Příjmení
E-mail

© 2021 FOKUS Vysočina Administrace

Web: Crespo | Design: TNK